Záclonové profily

Nabízíme širokého spektrum záclonových profilů, které splní i ty nejnáročnější potřeby a požadavky. Naše záclonové systémy jsou dostupné s různými způsoby ovládání, což vám umožní vybrat si ten nejvhodnější pro vaši konkrétní potřebu.

Provázkové ovládání

Kompletní řada záclonových systémů pro domácí i profesionální použití na bízi provázkového ovládání.

Přejít na provázkové ovládání

Do velkých pokojů

Profily designované pro těžké závěsy a vhodné do velkých místností.

Přejít na profily do velkých pokojů

Ruční ovládání

Závěsové systémy vhodné pro domácí i korporátní použití na bázi ručního tahového ovládání.

Přejít na ruční ovládání

Pro oddělení  ploch

Závěsové systémy používané k oddělení místností. Vhodné do sprch a pro profesionální a nemocniční prostředí.

Přejít na profily pro oddělení ploch

Motorové ovládání

Designové závěsové profily poháněné motůrkem. Dle výkonu lze využít do domácích prostor nebo do velkých místností jako jsou například divadla, sály apod.

Přejít na motorové ovládání

 

Vhodné pro rolety

Perfektní soulad mezi technologií a designem. Ultra ploché systémy BASIC, tradiční systémy ROTARY a kompaktní systémy SOFTBOX až po nový Q-BOX.

Přejít na systémy vhodné pro rolety

Traťové pro panelové závěsy

Profesionální a dekorativní systémy, které uspokojí veškeré funkční a estetické potřeby.

Přejít na traťové profily

Pokud preferujete tradiční ovládání, naše profily s provázkovým ovládáním jsou ideální volbou. Jsou vhodné jak pro domácí použití, tak i pro profesionální prostředí. S provázkovým ovládáním budete mít záclony plně pod kontrolou.

Pro ty, kteří mají velké místnosti a těžké závěsy, nabízíme profily, které jsou navrženy speciálně pro tento účel. Tyto profily jsou dostatečně odolné a efektivní.

Pokud preferujete ruční ovládání, naše záclonové systémy s tahovým ovládáním jsou skvělou volbou. Jsou snadno ovladatelné a praktické, což je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchý způsob ovládání.

Naši zákazníci v oblasti nemocničního a profesionálního prostředí ocení naše záclonové systémy určené k oddělení místností. 

Pro ty, kteří hledají spojení technologie s designem, nabízíme designové záclonové profily poháněné motorem. Tyto profily jsou výkonné a spolehlivé, což je ideální npříklad pro divadla, sály a velké místnosti.

Nabízíme také systémy vhodné pro rolety, které perfektně kombinují technologii s designem.  Pokud potřebujete profesionální a dekorativní systémy pro panelové závěsy, naše profily jsou tu pro vás. Jsou navrženy tak, aby splnily veškeré funkční a estetické požadavky.

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše potřeby, naše široká nabídka záclonových profilů vám zajistí to nejlepší řešení.

Potřebujete záclonové profily?

Kontaktujte nás