O nás

Společnost Mottura se zabývá dekorací oken a stínící  technikou již od roku 1963. Začala nejprve jako výrobce dřevěných garnýží. Díky implementaci špičkové tehnologie a správnému nastavení firemní strategie se za posledních 20 let svého působení stala předním hráčem ve svém oboru. Na českém trhu výrobky Mottura prodáváme, instalujeme a servisujeme již od roku 2009.

V průběhu posledních 10 let společnost přesunula svoji pozornost do technických závěsů, které byly certifikovány řadou evropských průmyslových patentů. Mottura se také zaměřuje na designovou stránku svých produktů a nabízí více jak tisíc různých řešení.

Na počátku 90. let byla vytvřena divize Atelier Mottura. Jedná se o divizi zaměřenou na produkci vysoce kvalitního textilu, který značce Mottura zajišťuje významné zastoupení v tomto odvětví.

Mottura dnes

Mottura je dnes společností se světovou pověstí a je všeobecně uznávána jako jedna z předních italských specialistů v oblasti stínících okenních systémů. Současně máme čtyři evropské pobočky a působíme ve více než 70 zemích světa s rychlou a kvalitní předprodejní a poprodejní asistencí.

Naše produkty jsou často vyhledávány designéry a architekty, kteří našim systémům svěřují svou profesionální pověst. Spolupracujeme po celé Evropě na prestižních architektonických projektech, které dodávají našim výrobkům prestiž a vyzdvihují jejich kvalitu. Neustále investujeme do inovací, hledáme exkluzivní řešení zaměřená na lepší služby a nabízíme skutečnou přidanou hodnotu, která odlišuje kvalitní výrobky od těch běžných.

Snažíme se, aby naši zákaznící měli k dispozici ty nejkvalitnější závěsové systémy s ohledem na exkluzivitu a design. Naším každodenním závazkem je maximální spokojenost našich zákazníků.

Potřebujete poradit v oblasti stínících systémů?

Kontaktujte nás