Servis

Naše angažovanost v poskytování kvalitních služeb nekončí pouze u prodeje. Jsme tu i pro vás s naším komplexním servisem, abychom zajistili dlouhodobou spokojenost s vašimi žaluziemi, roletami a garnýžemi od Mottura.

Naši zkušení technici poskytují pravidelnou údržbu, která má za cíl zajištění optimálního výkonu a prodloužení životnosti vašich zařízení. Pokud dojde k poruše nebo potřebujete úpravy, jsme k dispozici k rychlému zásahu. Jsme tu pro vás, abychom rychle a efektivně vyřešili jakékoli problémy.

Chápeme, že každý zákazník je jedinečný. Proto nabízíme nadstandardní služby a individuální přístup, abychom splnili vaše konkrétní potřeby. Naši technici jsou vyškoleni a zkušení v opravách a servisu produktů od Mottura, a používáme pouze originální náhradní díly, abychom zajistili zachování vysoké úrovně kvality a bezpečnosti.

Odpovědně se staráme o vaše zařízení od prodeje až po každodenní používání. Kontaktujte nás a využijte našich servisních služeb pro optimální výkon vašich garážových žaluzií, rolet a garnýží. Vaše spokojenost je naším cílem!

 

Poradíme a opravíme

Kontaktujte nás